+48 530 559 559

Elitarny Trening w małej grupie

POŚLADKI W GÓRĘ

Prowadzący: Sylwia Chodur

Trening wzmacniający ukierunkowany przede wszystkim na rzeźbienie mięśni pośladkowych i wysmuklenie ud.

Posladki w gore trening bydgoszcz

SILNE RĘCE SILNY BRZUCH

Prowadzący: Sylwia Chodur

Trening wzmacniający ukierunkowany przede wszystkim na rzeźbienie mięśni brzucha i ramion.

silne ręce silny brzuch trening bydgoszcz

STRETCHING POWIĘZIOWY

Prowadzący:Kasia Jaskólska – fizjoterapeuta

Rehabilitacyjna propozycja dla wszystkich, którzy swoją sprawność i zdrowie stawiają na pierwszym miejscu. Dzięki temu redukuje ryzyko kontuzji, dając możliwość szybkiego powrotu do sprawności po urazie. Metoda ta polecana jest szczególnie sportowcom, ale może być także wykorzystana do leczenia bólu pleców związanego ze zbyt długim przebywaniem w pozycji siedzącej. Zajęcia prowadzone są przez fizjoterapeutkę.

stretching powieziowy trening bydgoszcz

JOGA

Prowadzący:Bożena

Staroindyjski system pracy z ciałem, oddechem i umysłem. Prowadzi do osiągnięcia harmonii i wewnętrznej równowagi. Kształtuje piękną, smukłą sylwetkę, poprawia samopoczucie i stan zdrowia. Dla niektórych jest tylko fizycznym treningiem, dla innych filozofią, sposobem na szczęśliwe, zdrowe życie. Redukuje poziom stresu.

joga trening bydgoszcz
joga trening bydgoszcz

PILATES MEDICAL

Prowadzący:Karolina Nowakowska

Skupia się na wzmocnieniu mięśni głębokich, zwiększeniu świadomości ciała, kontroli oddechu, zajęcia prowadzone są przez fizjoterapeutkę, nauczycielkę renomowanej szkoły Body Control.

pilates medical trening bydgoszcz
pilates medical trening bydgoszcz

PILATES KLASYCZNY

Prowadzący:Monika Drzewiecka

Ćwiczenia mające na celu zwiększenie świadomości własnego ciała. Pracujemy nad wzmocnieniem mięśni głębokich brzucha, tułowia i miednicy, co ma wpływ na wyrobienie nawyku utrzymania prawidłowej sylwetki. Regularna praktyka Pilates daje niezwykle szybkie i trwałe efekty. Ciało jest smuklejsze, mięśnie wzmocnione i uelastycznione, co przyczynia się także do zmniejszenia ryzyka występowania kontuzji, poziom stresu ulega znacznemu obniżeniu.

pilates klasyczny trening bydgoszcz
pilates klasyczny  trening bydgoszcz

DEEP WORK

Prowadzący:Monika Drzewiecka

Atletyczny, męczący, niepowtarzalny i zupełnie inny trening wyróżniający się na tle znanych programów. Pełen energii! Stworzony przez Roberta Steinbachera program deepWORK’a bazuje na koncepcji Yin i Yang. Został zaprojektowany tak, aby zawsze łączył w sobie napięcie i rozluźnienie mięśni oraz ćwiczenia oddechowe.

DeepWork trening bydgoszcz

TRX

Prowadzący:Agata Olszar

To trening funkcjonalny, gdzie ćwiczymy z ciężarem własnego ciała przy pomocy specjalnych pasów. Trenując całe ciało, poruszamy wszystkie najważniejsze mięśnie, pozwalając im na równomierny rozwój. Ćwicząc z TRX będziecie mieli ładnie zbudowane i wyrzeźbione ciało, będziecie zdrowsi, lżejsi, zwinniejsi i szczęśliwsi.

trx trening bydgoszcz
trx trening bydgoszcz
trx trening bydgoszcz
trx trening bydgoszcz

MOBILITY

Prowadzący:Kasia Jaskólska – fizjoterapeuta

To zajęcia prowadzone przez naszą fizjoterapeutkę które prowadza do poprawy ruchomości waszych stawów, elastyczności włókien mięśniowych oraz zwiększenia siły. Ćwiczenia są odpowiednie dla każdego kto chce uniknąć bólów kręgosłupa oraz wzmocnić mięśnie głębokie.

mobility z fizjoterapeuta trening bydgoszcz

BODY ART DYNAMIC

Prowadzący:Monika Drzewiecka

To najbardziej intensywna forma ze wszystkich. Jest istotą i synergią przepływu ruchu, siły i oddychania.

body art dynamic trening bydgoszcz

BODY ARTSTRETCH

Prowadzący:Krzysztof Genderka

W trakcie zajęć ciało ciągle jest w ruchu, wszystkie ćwiczenia odbywają się w rytmie oddechu, a naszym głównym celem jest rozciąganie ciała w statycznych i balansujących pozycjach.

bodyart stretching trening bydgoszcz

MEDYTACJA

Prowadzący: Magda

Zajęcia odbywające się w naszym studio raz w miesiącu (zapisy na recepcji). To wyjątkowe wydarzenie. Stanowi ujście dla napięć i tłumionych emocji. Daje potężną dawkę energii.

medytacja zajęcia trening bydgoszcz

G R A F I K