+48 530 559 559

Fizjoterapia i masaż

fizjoterapia masaż bydgoszcz

MASAŻE LECZNICZE:

Terapia powięziowa 60 min. (100 zł)

To innowacyjna metoda głębokiej pracy z ciałem. Przynosi ulgę w bólu, poprawia funkcjonowanie ciała, poszerza zakres ruchu. Poprzez przywracanie sprawności ciału i redukcję bólu, polepsza jakość codziennego życia. Sprawia, że możemy cieszyć się witalnością i energią. Ale to nie wszystko! Uwalnia emocje, pozwala odzyskać poczucie pełni, przywraca komfort psychiczny. Terapia mięśniowo-powięziowa to sposób na regenerację sił witalnych i nową energię!

Masaż klasyczny kręgosłupa 30 min. (60 zł) / częściowy 20 min. (40zł) / całościowy 90 min. (150 zł)

To podstawowy masaż w terapii manualnej wykorzystujący techniki głaskania, rozcierania, wyciskania, ugniatania, uderzania, wstrząsania, wibracji oraz ruchów biernych. Wszystkie te techniki przez powierzchnię ciała działają miejscowo oraz ogólnie poprawiając kondycję całego organizmu. W zależności od stosowanych technik, masaż klasyczny może mieć działanie lecznicze, relaksujące lub pobudzające.

Drenaż limfatyczny 60 min. (100 zł)

To masaż mający na celu usprawnienie krążenia limfy, krwi oraz likwidację obrzęków. Działa leczniczo po mastektomii i usunięciu węzłów chłonnych jak również jest pomocny w walce z cellulitem. Wskazaniem do drenażu są zaburzenia gospodarki wodnej i mineralnej organizmu oraz opuchnięte kończyny.

MASAŻE WYSZCZUPLAJĄCE / MODELUJĄCE:

Masaż bańka chińska brzuch, uda, pośladki (110 zł) / częściowy 30min. (55 zł)

Doskonale sprawdza się jako zabieg antycellulitowy, ujędrniający oraz modelujący sylwetkę ciała. Znajduje się w czołówce najskuteczniejszych, nieinwazyjnych zabiegów redukujących cellulit, nadmierną tkankę tłuszczową oraz ujędrniających skórę!

Elektrostymulacja (50 zł za partię) / 10 zabiegów (400 zł) / dodatkowa partia (25 zł)

To zabieg poprawiający wygląd sylwetki( rzeźbi mięśnie, rozbija cellulit, spala tkankę tłuszczową). Podczas zabiegu uzyskiwany jest skurcz mięśnia. Elektrostymulacja daje rewelacyjne efekty w połączeniu z aktywnością fizyczną objawiającą się systematycznymi ćwiczeniami. Dzięki temu wzmacniany jest efekt ćwiczeń fizycznych.

CEREMONIE PURLESS:

Gold & Pearls ceremony 120 min. (200 zł)

To ekskluzywna linia kosmetyków, inspirowana odwiecznymi dążeniami do osiągnięcia luksusu, którego wyrazem są pierwiastki bogactwa przeniesione na grunt codziennej pielęgnacji. Purlés prezentuje niezwykle wyszukane formuły preparatów oparte na złocie, perłach, szampanie i kawiorze. Złoto uelastycznia skórę oraz pobudza proces produkcji kolagenu, poprawiając jej kondycję. Perły przez starożytnych zwane „łzami aniołów”, cenione ze względu na właściwości rozświetlające, przyczyniają się także do redukcji zmarszczek, ujędrniając skórę. Ekstrakt z szampana oraz kawior wygładzają i nawilżają naskórek, pobudzają naturalną ochronę przed fotostarzeniem. Linia Gold & Pearls zapewnia nie tylko skuteczną terapię pielęgnacyjną, ale również poczucie rytualnego luksusu jakiego w starożytności doświadczała Klepoatra, a który po dziś dzień pozostawał dostępny dla bardzo nielicznych.

Glamour ceremony 90 min. (180 zł)

To linia wyjątkowych kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji ciała. Przewodnik po świecie egzotycznych i orientalnych tradycji pielęgnacyjnych z przeróżnych zakątków globu, zamkniętych w formule preparatów o inspirujących aromatach i różnorodnych konsystencjach. Glamour Body Ceremony zapewnia chwile relaksu i odprężenia, karmiąc wyrafinowanymi zapachami spragnione wyjątkowych doznań zmysły. Gwarantuje skuteczną terapię pielęgnacyjną ciała, z uwagi na niezwykle rozbudowany skład preparatów o ekstrakty oraz wyciągi pochodzenia roślinnego m.in. z ananasa, passiflory, kurkumy, imbiru, oleju pistacjowego, migdałowego, mango, żeń-szenia.

Peeling cukrowy PURLES (60 zł)

Peelingi usuwają zanieczyszczenia oraz obumarłe komórki zewnętrznej warstwy naskórka i pobudzają skórę do wytwarzania nowych komórek. Peeling, stosowany regularnie sprawia, że skóra staje się gładsza, bardziej elastyczna, lepiej ukrwiona – po prostu młodsza i piękniejsza.

RELAKSACJA:

Masaż gorącymi kamieniami 60 min. (120 zł)

Masaż kamieniami wykonywany jest z użyciem kamieni bazaltowych pochodzenia wulkanicznego o gładkiej i miłej w dotyku powierzchni. Kamienie wykorzystywane do masażu różnią się między sobą wielkością i temperaturą. Kamienie układane są na ciele zgodnie z rozmieszczeniem punktów energetycznych, a następnie przesuwane po naoliwionej skórze wzdłuż łączących je kanałów energetycznych. Pozwala to na odblokowanie przepływu energii, ogólną poprawę kondycji i samopoczucia.

Masaż relaksacyjny całego ciała 90 min. (150 zł)

To idealny sposób na zmęczenie zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Gdy czujemy się przemęczeni i pozbawieni energii dobry masaż relaksujący uleczy obolałe i napięte mięśnie, a także będzie prawdziwą przyjemnością dla ciała i dla ducha.

REHABILITACJA:

Kinesiology taping (od 20 zł)

Innowacyjna metoda dynamicznego plastrowania kinesiotaping ma znaczący wpływ na wspieranie procesów leczniczych i wydolnościowych. Kinesiology taping rekomendowany jest jako metoda zmniejszania bólu i nienaturalnych odczuć skóry i mięśni. Taping redukuje obrzęki i zastoje limfatyczne, wspomaga naturalną pracę mięśni.

katarzyna jaskolska masaż fizjoterapia

KATARZYNA JASKÓLSKA – masażystka, fizjoterapeutka, rehabilitantka

Magister fizjoterapii, absolwentka Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy. Kasia ukończyła kurs masażu IIgo stopnia, Kinesio Tapingu, Anatomy Trains II, Moduły A,B,D,E terapii metodą Cyriaxa, a także Ogólnopolskie Szkolenie Mobility. Jest uczestniczką warsztatów dotyczących Terapii Tkanek Miękkich i to właśnie ta specjalność jest jej najbliższa. Kasia doświadzczenie zdobywała podczas wielu godzin praktyk klinicznych oraz na wolontariatach, m.in. z bydgoską plusligową męską drużyną siatkówki oraz w Fundacji Aktywnej Rehabilitacji. Na co dzień współpracuje z Lekkoatletycznym Uczniowskim Klubem Sportowym „Start” Nakło. Od zawsze związana była ze sportem. Przez kilka lat wyczynowo uprawiała lekką atletykę i sprint. O wyborze zawodu fizjoterapeuty pomyślała już w gimnazjum, kiedy sama doznała kontuzji i od lekarzy nie otrzymała pomocy. Wtedy pierwszy raz usłyszała o kimś takim jak fizjoterapeuta. Radość w mojej pracy Kasia czerpie z obserwowania człowieka. Z tego, jak zmienia się pod wpływem zabiegów, czy treningu. Jak jego ciało jest plastyczne. Zadowolenie sprawia jej także już sama możliwość pomocy komuś, kto jej szuka. Obecnie nasza Pani fizjoterapeutką uprawia CrossFit i fascynuje się szczególnie jego dziedziną, którą jest trening mobility.

agata wisniewska fizjoterapeutka

AGATA WIŚNIEWSKA – fizjoterapeutka kliniczna, geriatryczna i sportowa; technik masażysta.

Magister fizjoterapii UMK Collegium Medicum w Bydgoszczy. Od dziecka związana ze sportem; była zawodniczka gimnastyki sportowej i akrobatyki w CWZS Zawisza Bydgoszcz, trener Crossfitu- specjalność Mobility i Core Stability. Specjalizuje się w terapii kręgosłupa i diagnostyce. Zajmuje się również m.in. terapią blizn i terapią uroginekologiczną (Mięśnie Dna Miednicy). Interesuje się terapią manualną i różnego rodzaju dyscyplinami sportu, a w szczególności ich biomechaniką i wpływem techniki wykonywania ćwiczeń na powstawanie urazów; wiedzę tą wykorzystuje w swojej pracy.

emilia malanowska fizjoterapia masaż bydgoszcz

EMILIA MALANOWSKA – dyplomowana masażystka , studentka fizjoterapii.

Z pasji uczyniła profesję. Prace wykonuje z pełnym zaangażowaniem. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie. Jak sama mówi:” Czerpię ogromną satysfakcję widząc efekty mojej pracy i zadowolenie moich pacjentów.” W dalszym ciągu poszerza swoją wiedzę i umiejętności poprzez uczestnictwo w warsztatach i kursach. Interesuje się różnego rodzaju dyscyplinami sportu – zwłaszcza pływaniem, które trenuje od dziecka.

G R A F I K