+48 530 559 559

Kadra – Elitarny Trening w małej grupie

trener personalny krzysztof genderka bydgoszcz
trenerka personalna sylwia chodur
monika drzewiecka trener personalny bydgoszcz

KRZYSZTOF GENDERKA

Trener Personalny i Instruktor Fitness. Absolwent Poznańskiej AWF. Od blisko 15 lat związany z fitnessem praktycznie w każdym tego słowa znaczeniu. Szkoleniowiec oraz fitness prezenter na wielu krajowych konwencjach fitnessu. Dużą wiedzę i ogromny bagaż doświadczeń, Krzysztof wykorzystał z powodzeniem pracując w największych klubach w Bydgoszczy, Toruniu oraz Poznaniu jako trener, instruktor, menadżer trenerów oraz menadżer klubu. Trening personalny zafascynował Krzysztofa przeszło 4 lata temu. Do tej pory traktuje go jako swoją pasję, ukierunkowaną w dużej mierze na holistyczne formy treningu funkcjonalnego. Krzysztof poszerza też swoją wiedzę, bezustannie dążąc do doskonałości w coraz to nowych dziedzinach fitness i treningu. W roku 2014zdobył międzynarodową licencję bodyART Instructor oraz Pilates. Poszerzył również swoją wiedzę o formy treningu bodyART. W realizacji celów swych podopiecznych Krzysztof stawia przede wszystkim na aspekty prozdrowotne.

SYLWIA CHODUR

Jak na profesjonalną instruktorkę przystało, od 14lat zakochana w fitnesie i treningach siłowych. Sylwia od 7lat pracuje z ludźmi nad poprawą ich wyglądu i samopoczucia. Swoją pasją i pozytywną energią zaraża wszystkich wkoło.Poprzez dobrą zabawę i nie schodzący z twarzy uśmiech, zmotywuje nawet najbardziej opornena wysiłek fizyczny jednostki. Sylwia podczas prowadzonych zajęć dba zarówno o dobre samopoczucie klientów, jak i oprawidłowątechnikę wykonywanych przez nich ćwiczeń. Słowem technika, technika i jeszcze raz technika!

MONIKA DRZEWIECKA

Na co dzień pracownik międzynarodowej firmy IT. „Po godzinach” spełnia się na sali zajęć grupowych, które prowadzi od 6 lat. Z czasem zawęziła swoje pole działania tylko do treningów typu body&mind: bodyART, deepWORK i Pilates. Międzynarodowy instruktor bodyART, (bodyART Stretch, bodyART Dynamic, bodyART Flow), deepWORK Basic, certyfikowany instruktor klasycznej szkoły Peak Pilates. To właśnie te treningi kocha najbardziej i czerpie z nich najwięcej satysfakcji. Jako psycholog z wykształcenia wie, że „wszystko zaczyna się w głowie”, dlatego też w treningach poza pracą nad ciałem ceni sobie bardzo kształtowanie samoświadomości i poznawanie swoich barier po to, by móc je pokonać.

karolina nowakowska trener personalny bydgoszcz
marta rutkowska

KAROLINA NOWAKOWSKA

Jest to absolwentka Kierunku Fizjoterapii Collegium Medicum na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Od 12 lat uczestniczka wielu ciekawych szkoleń zawodowych. Pracuje z ciałem wykorzystując metody powięziowe (Anatomy trains w ruchu), terapii tkanek miękkich, PNF i wielu innych. Największą jej pasją stał się od kilku lat PILATES, bo jak twierdzi to Najzdrowsza Forma Ruch, której wiele lat poszukiwała. Pozwala ona bowiem uzyskać świadomość własnego ciała i osiągnąć harmonię organizmu tak istotną w tym pędzącym świecie. Jest nauczycielem renomowanej londyńskiej szkoły Body Control Pilates. Teraz swoją pasją dzielić się będzie z Wami w Naszym Studio na porannych elitarnnych zajęciach w małej grupie Medical Pilates oraz na zajęciach treningu półpersonalnego na łożkach Reformer Exclusive Group Training!

MARTA RUTKOWSKA

Magister fizjoterapii (absolwentka Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy), instruktor sportu i rekreacji ruchowej spec. fitness nowoczesne formy gimnastyki. Na co dzień pracuje w jednym z bydgoskich szpitali, prowadzi indywidualne terapie fizjoterapeutyczne oraz treningi personalne. W swojej pracy wykorzystuje wiedzę zdobytą na licznych kursach (m.in. Anatomy Trains in Motion, Kinesiology Taping, PNF, Aktywność ruchowa kobiet w ciąży, Terapia mięśniowo-powięziowych punktów spustowych, Masaż II st. z elementami terapii tkanek miękkich) oraz własne wieloletnie doświadczenie związane z trenowaniem lekkiej atletyki. Dzisiaj swoją pasję do aktywności ruchowej realizuje uczestnicząc w zajęciach typu body&mind. Zamiłowanie do tej formy ruchu, doświadczenie oraz wiedza zdobyta na szkoleniu Anatomy Trains in Motion zaowocowała stworzeniem autorskiego treningu BodyMAP, który ma wprowadzić uczestników zajęć w świat pięknego wysiłku oraz wewnętrznego samopoznania.

G R A F I K