+48 530 559 559

Kadra – Trening Personalny

gosia szarkowska trener personalny
trener personalny krzysztof genderka
trener personalny monika gosik

GOSIA SZARKOWSKA

Trener Personalny certyfikowany przez Międzynarodową Organizację REPS, zrzeszającą profesjonalistów w dziedzinie fitness. Trenerka TRX i treningu funkcjonalnego, instruktorka rekreacji ruchowej o specjalności fitness, certyfikowana instruktorka pilates, pilates reformer i zdrowego kręgosłupa. Trenerka kobiet ciężarnych, specjalizująca się także w przygotowywaniu kobiet do porodu. Członek Pomorskiego Stowarzyszenia Trenerów Osobistych. Uczestniczka kursów dotyczących treningów powięziowych, takich jak Anatomy Trains u międzynarodowych specjalistów dziedziny. Pasjonatka ruchu w każdym wymiarze. W swoich treningach łączy wiedzę o ciele i duchu traktując to jako nierozerwalną całość. Każdą osobę traktuje indywidualnie i z każdej osoby wyciąga jej indywidualny potencjał.

Więcej o Gosi Szarkowskiej

KRZYSZTOF GENDERKA

Trener Personalny i Instruktor Fitness. Absolwent Poznańskiej AWF. Od blisko 15 lat związany z fitnessem praktycznie w każdym tego słowa znaczeniu. Szkoleniowiec oraz fitness prezenter na wielu krajowych konwencjach fitnessu. Dużą wiedzę i ogromny bagaż doświadczeń, Krzysztof wykorzystał z powodzeniem pracując w największych klubach w Bydgoszczy, Toruniu oraz Poznaniu jako trener, instruktor, menadżer trenerów oraz menadżer klubu. Trening personalny zafascynował Krzysztofa przeszło 4 lata temu. Do tej pory traktuje go jako swoją pasję, ukierunkowaną w dużej mierze na holistyczne formy treningu funkcjonalnego. Krzysztof poszerza też swoją wiedzę, bezustannie dążąc do doskonałości w coraz to nowych dziedzinach fitness i treningu. W roku 2014zdobył międzynarodową licencję bodyART Instructor oraz Pilates. Poszerzył również swoją wiedzę o formy treningu bodyART. W realizacji celów swych podopiecznych Krzysztof stawia przede wszystkim na aspekty prozdrowotne.

Więcej o Krzysztofie Genderka

MONIKA GOSIK

Trenerka personalna, fitness oraz pole dance. Z wykształcenia dziennikarka. Swą pracę magisterską pisała na temat Komunikacji z zajęciach grupowych fitness. Od najmłodszych lat związana z gimnastyką, zapasami w stylu wolnym oraz tańcem. Każdy wolny czas spędza na rozwijaniu swoich umiejętności i wiedzy w zakresie biomechaniki ruchu oraz psychologii sportu. W treningach szczególną uwagę zwraca na poprawność wykonywanych ćwiczeń. Prywatnie pasjonatka tańca, stretchingu i komunikacji społecznej.

trener personalny karolina nowakowska
trening personalny adriana pietrowicz bydgoszcz

KAROLINA NOWAKOWSKA

Jest to absolwentka Kierunku Fizjoterapii Collegium Medicum na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Od 12 lat uczestniczka wielu ciekawych szkoleń zawodowych. Pracuje z ciałem wykorzystując metody powięziowe (Anatomy trains w ruchu), terapii tkanek miękkich, PNF i wielu innych. Największą jej pasją stał się od kilku lat PILATES, bo jak twierdzi to Najzdrowsza Forma Ruch, której wiele lat poszukiwała. Pozwala ona bowiem uzyskać świadomość własnego ciała i osiągnąć harmonię organizmu tak istotną w tym pędzącym świecie. Jest nauczycielem renomowanej londyńskiej szkoły Body Control Pilates. Teraz swoją pasją dzielić się będzie z Wami w Naszym Studio na porannych elitarnnych zajęciach w małej grupie Medical Pilates oraz na zajęciach treningu półpersonalnego na łożkach Reformer Exclusive Group Training!

ADRIANA PIETROWICZ

Ada to osoba pełna pasji, która przychodząc do studia, zakochała się w pilatesie i reformerach. Dąży do tego, by zarazić swą pasją każdego, kogo spotka na swojej drodze. Po latach szkoleń w dziedzinie fitness i praktyk jogi m. in. W Stanach Zjednoczonych czy Tajlandii (tam ukończyła niezwykle przydatny kurs Jogi i medytacji dla dzieci), związała się na stałe z funkcją trenera personalnego, dzięki czemu codziennie może stawiać sobie poprzeczkę nieco wyżej. Dzieląc się swoją wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami, osiąga cel, jakim jest grono zadowolonych i zmotywowanych do dalszego rozwoju klientów.
Profesjonalne i indywidualne podejście, optymizm i pozytywna energia, to niewątpliwie jej cechy charakterystyczne.
Największą pasją Ady jest sport w różnych odsłonach. Nurkuje, jeździ konno, gra w tenisa, squasha, praktykuje jogę, a w międzyczasie zdobyła koronę Afryki – górę Kilimandżaro. Pasjonatka podróży, jazzu i azjatyckiej kuchni.

G R A F I K