+48 530 559 559

Kadra – Trening Półpersonalny

trener personalny gosia szarkowska
trener personalny krzysztof genderka
trener personalny karolina nowakowska

GOSIA SZARKOWSKA

Trener Personalny certyfikowany przez Międzynarodową Organizację REPS, zrzeszającą profesjonalistów w dziedzinie fitness. Trenerka TRX i treningu funkcjonalnego, instruktorka rekreacji ruchowej o specjalności fitness, certyfikowana instruktorka pilates, pilates reformer i zdrowego kręgosłupa. Trenerka kobiet ciężarnych, specjalizująca się także w przygotowywaniu kobiet do porodu. Członek Pomorskiego Stowarzyszenia Trenerów Osobistych. Uczestniczka kursów dotyczących treningów powięziowych, takich jak Anatomy Trains u międzynarodowych specjalistów dziedziny. Pasjonatka ruchu w każdym wymiarze. W swoich treningach łączy wiedzę o ciele i duchu traktując to jako nierozerwalną całość. Każdą osobę traktuje indywidualnie i z każdej osoby wyciąga jej indywidualny potencjał.

Więcej o Gosi Szarkowskiej

KRZYSZTOF GENDERKA

Trener Personalny i Instruktor Fitness. Absolwent Poznańskiej AWF. Od blisko 15 lat związany z fitnessem praktycznie w każdym tego słowa znaczeniu. Szkoleniowiec oraz fitness prezenter na wielu krajowych konwencjach fitnessu. Dużą wiedzę i ogromny bagaż doświadczeń, Krzysztof wykorzystał z powodzeniem pracując w największych klubach w Bydgoszczy, Toruniu oraz Poznaniu jako trener, instruktor, menadżer trenerów oraz menadżer klubu. Trening personalny zafascynował Krzysztofa przeszło 4 lata temu. Do tej pory traktuje go jako swoją pasję, ukierunkowaną w dużej mierze na holistyczne formy treningu funkcjonalnego. Krzysztof poszerza też swoją wiedzę, bezustannie dążąc do doskonałości w coraz to nowych dziedzinach fitness i treningu. W roku 2014zdobył międzynarodową licencję bodyART Instructor oraz Pilates. Poszerzył również swoją wiedzę o formy treningu bodyART. W realizacji celów swych podopiecznych Krzysztof stawia przede wszystkim na aspekty prozdrowotne.

Więcej o Krzysztofie Genderka

KAROLINA NOWAKOWSKA

Jest to absolwentka Kierunku Fizjoterapii Collegium Medicum na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Od 12 lat uczestniczka wielu ciekawych szkoleń zawodowych. Pracuje z ciałem wykorzystując metody powięziowe (Anatomy trains w ruchu), terapii tkanek miękkich, PNF i wielu innych. Największą jej pasją stał się od kilku lat PILATES, bo jak twierdzi to Najzdrowsza Forma Ruch, której wiele lat poszukiwała. Pozwala ona bowiem uzyskać świadomość własnego ciała i osiągnąć harmonię organizmu tak istotną w tym pędzącym świecie. Jest nauczycielem renomowanej londyńskiej szkoły Body Control Pilates. Teraz swoją pasją dzielić się będzie z Wami w Naszym Studio na porannych elitarnnych zajęciach w małej grupie Medical Pilates oraz na zajęciach treningu półpersonalnego na łożkach Reformer Exclusive Group Training!

G R A F I K