+48 530 559 559

Trening Personalny

Trening personalny, określany również jako trening indywidualny, to kompleksowy program zwiększenia lub ulepszenia aktywności fizycznej oraz zmiany lub skorygowania sposobu odżywiania, opracowany i dostosowany do konkretnej jednostki. Zaletą treningu personalnego jest przede wszystkim stały kontakt z trenerem, skupiającym całą swoją uwagę na danym podopiecznym i motywującym go do działania. Zajęcia w grupie to często zestaw optymalnych ćwiczeń, dobranych tak, by sprostać możliwościom jednostek początkujących, jak i tych o nieco większej aktywności fizycznej. W przypadku treningu indywidualnego, wszelkie ćwiczenia dostosowane są tylko i wyłącznie do możliwości i warunków zdrowotnych podopiecznego. Dzięki temu trening 1:1 jest efektywniejszy, a upragnione efekty widoczne znacznie wcześniej. Bezustanna motywacja, bieżąca korekta popełnianych błędów oraz stały monitoring postępów przez trenera to kolejne zalety treningu personalnego.

Zwiększ swoją aktywność fizyczną, popraw kondycję, pozbądź się zbędnych kilogramów, polepsz swoje samopoczucie i zastąp złe nawyki żywieniowe prawidłowymi. Gosia Szarkowska i Krzysztof Genderka – Trenerzy personalni w Studio Szarkowska&Genderka – są do Twojej dyspozycji. Wybierz swojego trenera i umów się na pierwsze spotkanie – zrób pierwszy krok na drodze do doskonałej sylwetki, zdrowia i dobrego samopoczucia.

Jak wygląda pierwsze spotkanie? Podczas pierwszego spotkania Trener Personalny:
* dokona analizy składu ciała i niezbędne pomiary,
* dokona analizy nawyków żywieniowych.

Następnie, wspólnie z Tobą:
* określi Twój cel,
* ustali plan działania i określi czas wspólnej pracy,
* dobierze odpowiednią metodę treningów i omówi dalsze etapy współpracy.

Decydując się na Trening Personalny w Studio Szarkowska&Genderka, możesz także skorzystać z konsultacji ze specjalistami w zakresie dietetyki, fizjoterapii oraz masaży.

Nie zwlekaj, zainwestuj w siebie jeszcze dziś!

G R A F I K